ΠΕΡΙΟΔΟΥ 01/07/2004 ΕΩΣ 30/06/2005

Εκδηλώσεις 01/07/2001 έως 30/06/2002

Σελίδές 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 >>

Βραβεία | Κεντρική Σελίδα

Φωτογραφικό ρεπορτάζ από την ομιλία του Παύλου Πολυχρονάκη στην πανυγηρική συνεστίαση του Ροτ. Ομίλου Χανίων (26 / 5 / 2005)

Η κ. Άννα Καρελλα Μακράκη ενώ απαγγέλλει στίχους από τους σατυρικούς συγγραφείς Αριστοφάνη ,Σούτσο και Πολυχρονακη Παύλο με μια καταπληκτική δεξιοτεχνία που απέδειξε την ιδιαιτέρα ικανότητα της σε εκδηλώσεις απαγγελίας.

Διακρίνονται αριστερά και δεξιά της οι κκ, Μποτονακης Λεύτερης και Πολυχρονακης Παύλος.

Ο καταξιωμένος σατιρικός συγγραφέας Παύλος Πολυχρονακης ενώ αναπτύσσει την ομιλία του περί του ρόλου και του προορισμού της σωστής σάτιρας όλων των εποχών (από των αρχαίων χρόνων μέχρι σήμερον) αναφερθείς στους Αριστοφάνη, Σούτσο και λοιπούς καθώς και στον δικό του έργο .Τον πλαισιώνουν απ’ αριστερά ο Λεύτερης Μποτωνάκης και από δεξιά η Άννα Καρέλα- Μακράκη.

Ο πρόεδρος Εμμ Δελάκης ενώ προσφωνεί και παρουσιάζει τον σατυρικό συγγραφέα Παυλο Πολυχρονάκη και τους συνεργάτες αυτού Λεύτερη Μποτονακη και Άννα Καρέλα–Μακρακη. Διακρίνονται απ’ αριστερά η Γεν. γραμματέας Αθανασία Ζωγράφου, ο ομιλητής Παύλος Πολυχρονάκης, ο πρόεδρος Εμμ. Δελλακης, ο τ.β. Δ/της Εμμ. Νοδαρακης ο Επιτ. Πρόεδρος Σπύρος Μαργαρίτης και ο πρόεδρος του Ροταριανού Ομίλου Ηρακλείου Νώντας Χαρωνίτης.

Τμήμα της προεδρικής τραπέζης του ροταρυ Χανίων στην συνεστίαση αυτού της 25/05/05 κατά την οποία ομίλησε ο σατυρικός συγγραφέας κ.Παυλος Πολυχρονάκης, τ. διευθυντής φυλακών.

Διακρίνονται απ’ αριστερά ο τ. βοηθός Δ/της Εμμ, Νοδαράκης , ο επίτιμος Πρόεδρος Σπύρος Μαργαρίτης ο πρόεδρος του Ροταριανού ομίλου Ηρακλείου Νώντας Χαρωνιτης ο εκπαιδευτής της 2470 περιφέρειας του διεθνούς Ροταρι Παντελής Κρουσταλάκης , ο τ. βοηθός διοικητής του ροταρι νοτίου Ελλάδος Νίκος Φλεμελακης , ο κοσμήτορας του Ροταρι Χανίων Μαρινακης Σταύρος , ο διευθυντής της Ω.Ρ.Λ. κλινικής του Γενικού Νοσοκομείου Χανίων ροτ. Χαρίτων Παπαδακης , ο Φωσκολος Αντώνιος ομότιμος καθηγητής του Πολυτεχνείου Κρήτης καθώς και ο αναπληρωτής καθηγητής Μουσταϊζης Σταύρος.

Ο κ. Λεύτερης Μποτονακης ενώ απαγγέλλει στίχους σατιρικών συγγραφέων ιδιαίτερα δε τη στιγμή του διάλογου μεταξύ αυτού και του Παύλου Πολυχρονακη αναφορικά με σχετικό σατυρικό κείμενο που αναφέρεται στον πρόεδρο του ρόταρυ Χανίων Εμ. Δελάκη.

Διακρίνονται απ’ αριστερά ο πρόεδρος και τέως βοηθός Διοικητής της 2470 περιφέρειας του διεθνούς Ρόταρυ Εμμ. Δελακης , ο κ. Λεύτερης Μποτονακης , ο Παύλος Πολυχρονάκης και η κ. Άννα Μακρακη–Καρέλα.

Φωτογραφικά στιγμιότυπά από την πανυγυρική συνεστίασις μας με ομιλητή τον Λέκτορα του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων κ. Γεώργιον Ταραλάκαι της ανακυρήξεώς του Δημοσιογράφου Σπύρου Μουρελάτου ως επίτιμου μέλους   (Απρίλιος 2005)

Τμήμα της Προεδρικής Τραπέζης. Διακρίνονται α) εις το βήμα ο Πρόεδρος Εμμ.Δελάκης και β) καθήμενος απ' αριστερα ο κοσμήτορας Μαρινάκης Σταύρος, ο τ.Πρόεδρος του Ροτ.Ομίλου Ηρακλείου ροτ. Κρουσταλάκης Παντελής, ο ροτ. Βουλουμπασάκης Ιωάννης, η κ.Anette Ruden συνεργάτης του ομιλητού, ο ομιλητής κ. Ταραλάς Γεώργιος, ο αναπλ. Πρόεδρος Εμμ.Νοδαράκης, η Γεν. Γραμμ Αθανασία Ζωγράφου, ο επίτ. Πρόεδρος Μαργαρίτης Σπύρος και ο πολιτευτής και πτέραρχος ε.α. κ. Κελαιδής Εμμανουήλ.

Τμήμα της προεδρικής τραπέζης. Διακρίνονται απ' αριστερά ο κ.Σταματάκης Εμμ. Επικεφαλής της Μείζωνος Αντιπολίτευσης εις τον Δήμο Νέας Κυδωνίας, ο κ.Κπασάκης εκπρόσωπος του ΟΑΔΥΚ, ο κ. Σπανουδάκης Εμμ. Γενικός Δ/ντής του οργανισμού ανάπτυξης Δυτ. Κρήτης, ο δημοσιογράφος κ.Τσιβουράκης Νικόλαος, ο ουρολόγος κ. Κοματσουλάκης Γεώργιος, ο Ω.Ρ.Λ. Ροτ. Λαμπρινάκης Θεοφάνης και ο περιοδοντολόγος ροτ. Νικόλαος Δελάκης.

Σελίδές 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 >>

Βραβεία | Κεντρική Σελίδα