Φωτογραφικό Ρεπορτάζ από το Πανελλήνιο Ροταριανό Συνέδριο που έλαβε χώραν την 13-15 Απριλίου του 2007 εις την Ρόδον

Ο Όμιλός μας συμμετείχε δια αντιπροσωπείας 8 ροταριανών και συνόδων ήτοι του Προέδρου του Εμμ. Νοδαράκη μετά της συζύγου του Χριστίνας, του τ.β.Διοικητού Εμμ.  Δελάκη και Επίτιμου Προέδρου, του εψηφισμένου Προέδρου Γκίζα Σταύρου, του Αντ/δρου Μαρινάκη Σταύρου μετά της συζύγου του, της ροτ. Δελάκης Αικατερίνης και της ροτ. Τυλλιανάκη Δήμητρας. Σημειωτέον ότι την τελευταίαν στιγμήν λόγω θανάτου της μητρός του ροτ. Μαργιολάκη Ευαγγέλου ούτος δεν προσήλθε και έτσι η αντιπροσωπεία μας από 10 άτομα περιορίσθηκε εις τα 8 ως αναφέραμε παραμάνω.

Από την ανακύρηξιν σε PAUL HARRIS FELLOW του ροτ.Αντιπροέδρου μας Σταύρου Μαρινάκη

Αναμνηστικές φωτογραφίες κατά την διάρκειαν του συνεδρίου. Διακρίνονται απ’ αριστερά ο παλαίμαχος τ.Διοικητής Μπαλάνος Νικόλαος ο οποίος και εβραβεύθη δια τα 50 χρόνια συνεχούς ροταριανής δραστηριότητας, ο Πρόεδρός μας Εμμ. Νοδαράκης τ.β.Διοικητής, ο Επίτ. Πρόεδρος μας Εμμ. Δελάκης τ.β.Διοικητής και ο τ.Δ/της Μαλτέζος Φώτης

Εις την δεύτερην φωτογραφίαν διακρίνονται απ’ αριστερά η ιδρυτική Πρόεδρος του Ροτ. Ομίλου Ηράκλειο-Κάντια Πόπη Πατεριανάκη, ο τ.β.Διοικητής Εμμ. Δελάκης, ο τ.Πρόεδρος του ροτ. Ομίλου Ηρακλείου Χαρωνίτης Νώντας, ο εψηφισμένος Πρόεδρος μας Γκίζας Σταύρος και ροταριανοί των Ομίλων Ηρακλείου και Ηρακλείου-Candia.

Εις την τρίτη φωτογραφία διακρίνονται απ’ αριστερά ο τ.β.Διοικητής Εμμ.Δελάκης, ο τ. Πρόεδρος του ροτ. Ομίλου Ηράκλειο-Κνωσσός και νυν μέλος του Ροτ.Ομίλου Ρεθύμνου ροτ.Σαμνιώτης Ιωάννης, η εψηφισμένη Διοικητής Μαίρη Δεληβοριά και ο εψηφισμένος Πρόεδρος του Ροτ.Ομίλου Ρεθύμνου ροτ. Παπατζανής Ιωάννης.

Διακρίνονται απ’ αριστερά η σύζυγός του τ.Διοικητού Φώτη Μαλτέζου (Μαριάννα), ο τ.β Διοικητής Εμμ.Δελάκης, η σύζυγός του Αντιπροέδρου μας Μαρινάκη Σταύρου (Μαρία), η σύζυγος του τ.β.Διοικητού Στάθη Βασιλειάδου, ο τ.β. Δ/της και Πρόεδρός μας Εμμ. Νοδαράκης, η σύζυγός του νυν β.Διοικητού Κρήτης Παντελή Κρουσταλάκη, η ροτ. Κατίνα Δελάκη σύζυγος του τ.β.Διοικητού Εμμ.Δελάκη επίτ.Προέδρου μας