Φωτογραφικό Ρεπορτάζ από το Gala Μόδας της 26 – 3 – 07

Που διοργάνωσε ο όμιλός μας και το ήμισυ των χρημάτων που

εισεπράχθησαν (καθαρά κέρδη) εδόθη εις το ΚΗΦΑΠ

(Κέντρου Ημερησίας Φροντίδας Αυτιστικών Παιδιών) η Μεγαλόχαρη

Ο πρόεδρος Εμμ. Νοδαράκης ενώ ευχαριστεί τους 350 και πλέον προσκεκλημένους που τίμησαν με την παρουσία τους την εκδήλωσίν μας αυτήν.

Ο πρόεδρος της Εταιρίας Promise (Διοργάνωση εκδηλώσεων) κ.Ζορμπαλάς ενώ ευχαριστεί και αυτός τους παρευρεθέντες. Η συμβολή του κ. Ζορμπαλά και της συζύγου του Ελένης Πετεινάκη ήτο καταλυτική εις την όλως άψογη από πάσης πλευράς διοργάνωση. Παρήλασαν άνω των 15 μανεκέν πρώτης γραμμής ειδικά ελθόντα εξ Αθηνών. Ευχαριστούμε θερμώς τα καταστήματα που μετείχαν καθώς και τους χορηγούς. Αναφέρουμε επίσης και τους χορηγούς που δεν αναφέρονται εις στο διαφημιστικό φυλλάδιο και τους οποίους ευχαριστούμεν θερμά

• ΑΝΕΚ LINES
  • ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΑΕΡΙΑ ΚΡΗΤΗΣ ΜΟΒΙΑΚ

Η παρουσιάστρια Λίλα Καρακιτσάκη (Miss Globe 2003) αρχίζοντας την παρουσίαση των μοντέλων με τα κοστούμια, τα μαγιό, τα νυφικά κτλ. Η όλη εκδήλωση διήρκεσε 2 ώρες και πλέον

Τμήμα της κατάμεστης Αιθούσης

Διάφορα μανεκέν επιδεικνύοντας τα νέα φορέματα

Τμήμα της Προεδρικής Τραπέζης. Διακρίνονται απ’ αριστερά ο τ. Υφυπουργός Δημοσίας Τάξεως κ.Χρήστος Μαρκογιαννάκης, ο εψηφισμένος Πρόεδρος Σταύρος Γκίζας, ο τ. β. Διοικητής Εμμ. Δελάκης Επίτ.Πρόεδρος, η Αντινομαρχίης Χανίων κ.Καραβιτάκη-Παπαμαρκάκη Φωτεινή, η σύζυγος του Νομάρχη Χανίων η Γρηγορία Αρχοντάκη, ο ε.α. Αντιστράτηγος Κων/νος Γιαννουσόπουλος, η Δημοτική Σύμβουλος Χανίων κ.Αμαλία Μπασιά, ο βουλευτής Χανίων κ.Στέλιος Νικηφοράκης και ο Πρόεδρός μας Εμμ.Νοδαράκης.

Δεξιόν τμήμα της Προεδρικής Τραπέζης. Από δεξιά διακρίνονται ο Πρόεδρός μας Εμμ. Νοδαράκης, ο Δήμαρχος και Αντιδήμαρχος του Δήμου Ελευθ. Βενιζέλου κκ. Κεμεσίδης Εμμ. και Αγγελάκης Εμμ, ο βουλευτής Χανίων κ. Στέλιος Νικηφοράκης, ο Πρόεδρος των Διεθνών και Δημοσίων Σχέσεων του Ομίλου μας ροτ. Μελέτιος Ουρουτζόγλου και οι Δημοτικοί Σύμβουλοι Μπασιά Αμαλία και Μανωλακάκης Ευτύχιος.